Meie Argielu

7 aastat.

Nii imelik. Mul on peas tuhat mõtet ja mitu-mitu postitust juba valmis kirjutatud, aga siia lehele ei ole lihtsalt jõudnud. Nüüd lugesin üht teist blogi ja vaatasin, et mul ka nurgas miski oranš tuluke põleb (põnevus ju, äkki keegi on kommenteerinud vms). WordPress õnnitles mind hoopis! 7 aastat tagasi registreerisin enda kasutaja 🙂 Hurraa!

Tegelikult mis siin ikka hõisata. Ega ma ju reaalselt 7 aastat blogi kirjutanud ei ole.. Üldse olen ma niii laisk kirjutaja, et kahju kohe. Mulle endale meeldib kui blogid, mida loen, ikka tihti uute postitustega välja tulevad. Ja siis ise saan heal juhul korra kuus midagi kirjutatud, viimasel ajal isegi mitte nii tihti… Ja siis on sageli selliseid seikasid, et oh sellest tahaks küll natuke kirjutada, aga kui ükskord arvutisse jõuan ja kirjutama hakkan, siis ei tule need mõtted enam üldse samad ning kogu point on kadunud. Vahest tahaks lihtsalt jagada kohe vahetuid emotsioone millestki, aga ei leia seda aega.

Võib ju mõelda, et mu on ju kaksikud, arusaadav, et ma ei jõua. Päris tihti õnnestub nende puhul end välja vabandada (enamasti vabandavad muidugi teised mind sellega välja). Aga tegelikult ei võta paari rea kirjutamine ju eriti kaua aega. Ja selle asemel, et ma muudkui FBs igasugustes ostu-müügi gruppides surfan ja tõden, et sealt endiselt midagi meile sobivat ei ole, siis võiks ju vahel korraks hoopis midagi targemat teha.Nagu praegu 🙂 (missest, et hetkel viilin selle kirjutamisega hoopis koristamisest….)

Igatahes tahaksin olla tublim ja loodan, et varsti olen ka! 🙂

 

Edit: Ja kohe kui selle postituse avaldatud sain, saatis sõber wordpress mulle teate, et see oli minu 100s postitus. Vot selle puhul võib küll hõisata – hip-hip-hurraa! 🙂

Advertisements

One thought on “7 aastat.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s