Meie Argielu

Kadunud!

Tere jälle! Nüüd olen küll pikalt kadunud olnud. Mul oleks nii palju, millest kirjutada. Mitu korda olen selle lehe lahti teinud, aga kuskilt ei oska enam alustada. Nii palju aega on juba möödas. Aeg läheb kohutavalt kiiresti. Iga kord kui tekib vaba hetk, siis on mul nimekiri asju, mis vajavad tegemist või veel pikem nimekiri, mida ise tahaks teha. Ja siis tulebki alati valida. Ning see aeg on tavaliselt üürike – kaksikute uneaeg. Ja seepärast ei olegi jõudnud siia mitte üht rida kirja panna.

Mõtteid on nii palju. Tahaks kirjutada kaksikutest, kuidas neil läheb, mida nad juba oskavad ja mida üldse mitte. Mida nad oskavad aga võiks mitte osata 😀 Tahaks kirjutada sellest, kui erinevad on poisid ja tüdrukud. Kui erinev on kasvatada üht või kolme last (kahe lapse ema ma polegi saanud olla…). Tahaks kirjutada oma hirmudest ja ootustest seoses poja viimase lasteaia-aastaga. Tahaks kirjutada püüdlustest meie unistuste kodu poole. Tahaks rääkida meie kassist ja veel nii paljust muust! Kui ainult saaks kuidagi järje peale. Praegu kasutan juhust ja tegin vähemalt natuke algust. Tüdrukud magavad, mehed ujuvad. Ainult kass pikutab siin külje all. Nii mõnus vahepeal olla lihtsalt vait ning vaadata telekat ja kuulata kuidas köögis õunad undavas kuivatis kuivavad.

Igatahes on lootust, et siit lehelt saab varsti jälle midagi lugeda. Üks postitus on mul tegelikult isegi mustandites olemas kaksikute riietumise teemal, peaks üle vaatama ning teiegagi jagama 🙂

Olge ikka vahvad ning päikest nendesse sajustesse päevadesse!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s